Akis Mantzios

Aktualny klub
Funkcja
Trener
Narodowość
Data urodzenia
21 października 1969
Wiek
53
Klub
Funkcja
Od
Do
APO Levadiakos
APO Levadiakos
Trener
1 lipca 2018
22 października 2018
Panionios GSS
Panionios GSS
Trener
4 grudnia 2018
2 września 2019
PAS Lamia 1964
PAS Lamia 1964
Trener
24 października 2019
25 czerwca 2020
Aris Saloniki
Aris Saloniki
Trener
22 września 2020
14 lutego 2022
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
Trener
4 stycznia 2023