Apostolos Terzis

Aktualny klub
Funkcja
Trener
Narodowość
Miejsce urodzenia
Weria
Data urodzenia
13 marca 1971
Wiek
51
Klub
Funkcja
Od
Do
Aris Saloniki
Aris Saloniki
Trener
5 listopada 2018
14 listopada 2018
Aris Saloniki
Aris Saloniki
Trener
2 września 2019