Damir Canadi

Aktualny klub
Funkcja Trener
Narodowość
Miejsce urodzenia Wiedeń
Data urodzenia 6 maja 1970
Wiek 51
Klub Funkcja Od Do
Atromitos Peristeri
Trener 1 lipca 2017 6 maja 2019
Atromitos Peristeri
Trener 29 lipca 2020 4 lutego 2021

Dodaj komentarz