Gianluca Festa

Funkcja Trener
Narodowość
Miejsce urodzenia Monserrato
Data urodzenia 15 marca 1969
Wiek 52
Klub Funkcja Od Do
AEL
Trener 24 września 2018 6 maja 2019
AEL
Trener 21 stycznia 2021 9 maja 2021