Giannis Anastasiou

Aktualny klub
Funkcja Trener
Narodowość
Miejsce urodzenia Arta
Data urodzenia 5 marca 1973
Wiek 48
Klub Funkcja Od Do
Panaitolikos GFS
Trener 14 czerwca 2021
Atromitos Peristeri
Trener 1 lipca 2019 16 listopada 2019
Panathinaikos Ateny
Trener 1 czerwca 2013 1 listopada 2015