Giannis Petrakis

Funkcja Trener
Narodowość
Miejsce urodzenia Retymno
Data urodzenia 20 maja 1959
Wiek 62
Klub Funkcja Od Do
Apollon Smyrnis
Trener 15 czerwca 2021 24 września 2021
PAS Giannina
Trener 28 stycznia 2014 6 maja 2019
GS Ergotelis Heraklion
Trener 1 lipca 2013 14 stycznia 2014
OFI 1925
Trener 2 stycznia 2013 10 maja 2013
PAE Chania
Trener 1 lipca 2011 30 czerwca 2012
Ethnikos Asteras GAO
Trener 30 marca 2011 30 czerwca 2011
Ionikos Nikaias
Trener 22 sierpnia 2010 26 grudnia 2010
Asteras Tripolis
Trener 1 lipca 2005 14 grudnia 2005

Dodaj komentarz