Giorgos Paraschos

Funkcja Trener
Narodowość
Miejsce urodzenia Saloniki
Data urodzenia 23 sierpnia 1952
Wiek 68
Klub Funkcja Od Do
Apollon Smyrnis
Trener 10 września 2020 14 marca 2021
AO Xanthi
Trener 8 grudnia 2019 6 marca 2020