Ivan Jovanović

Aktualny klub
Funkcja Trener
Narodowość
Miejsce urodzenia Loznica
Data urodzenia 8 lipca 1962
Wiek 59
Klub Funkcja Od Do
Panathinaikos Ateny
Trener 14 czerwca 2021
Iraklis FC
Trener 6 lutego 2007 17 grudnia 2007
Panachaiki 1891
Trener 1 listopada 2005 10 kwietnia 2006
Iraklis FC
Trener 28 maja 2002 28 grudnia 2002