Jasminko Velić

Aktualny klub
Funkcja
Trener
Narodowość
Miejsce urodzenia
Sarajewo
Data urodzenia
1 września 1965
Wiek
57
Klub
Funkcja
Od
Do
APO Levadiakos
APO Levadiakos
Trener
22 września 2022
Panathinaikos Ateny B
Panathinaikos Ateny B
Trener
1 lipca 2022
19 września 2022
AO Episkopi Rethymnou
AO Episkopi Rethymnou
Trener
1 lipca 2019
30 czerwca 2022
GS Ergotelis Heraklion
GS Ergotelis Heraklion
Trener
5 sierpnia 2015
21 października 2015
AO Episkopi Rethymnou
AO Episkopi Rethymnou
Trener
27 stycznia 2015
28 lipca 2015
APO Levadiakos
APO Levadiakos
Trener
22 marca 2013
25 kwietnia 2013