Krzysztof Warzycha

Aktualny klub
Funkcja
Trener
Narodowość
Miejsce urodzenia
Katowice
Data urodzenia
17 listopada 1964
Wiek
57
Klub
Funkcja
Od
Do
Enosi Aspropyrgou
Enosi Aspropyrgou
Trener
7 grudnia 2020
AE Sparti
AE Sparti
Trener
25 lipca 2018
18 września 2018
APO Fostiras
APO Fostiras
Trener
24 lipca 2014
26 lutego 2015
GS Kallithea
GS Kallithea
Trener
1 lipca 2013
5 lutego 2014
AS Fokikos Amfissas
AS Fokikos Amfissas
Trener
9 lipca 2012
22 października 2012
Aigaleo AO
Aigaleo AO
Trener
1 marca 2012
14 czerwca 2012