Leonidas Vokolos

Aktualny klub
Funkcja Trener
Narodowość
Miejsce urodzenia Ateny
Data urodzenia 31 sierpnia 1970
Wiek 51
Klub Funkcja Od Do
Panionios GSS
Trener 26 lutego 2020
AS Olympiakos Volou 1937
Trener 21 stycznia 2020 25 lutego 2020
AOK Kerkyra
Trener 10 sierpnia 2019 26 listopada 2019