Makis Chavos

Funkcja Trener
Narodowość
Miejsce urodzenia Nea Madytos
Data urodzenia 5 września 1969
Wiek 51
Klub Funkcja Od Do
Apollon Smyrnis
Trener 17 marca 2021 4 czerwca 2021
Panaitolikos GFS
Trener 14 października 2019 28 października 2020
PAS Lamia 1964
Trener 5 września 2018 4 sierpnia 2019
Panaitolikos GFS
Trener 19 stycznia 2017 7 stycznia 2018
Asteras Tripolis
Trener 29 lutego 2016 26 września 2016
Panaitolikos GFS
Trener 23 stycznia 2013 30 września 2015
Veria NFC 2019
Trener 11 czerwca 2012 4 września 2012
PAOK Saloniki
Trener 18 października 2010 30 czerwca 2011
Agrotikos Asteras
Trener 30 listopada 2009 30 czerwca 2010