Manolo Jiménez

Aktualny klub
Funkcja
Trener
Narodowość
Miejsce urodzenia
El Arahal
Data urodzenia
26 stycznia 1964
Wiek
58
Klub
Funkcja
Od
Do
AEK Ateny
AEK Ateny
Trener
27 grudnia 2020
AEK Ateny
AEK Ateny
Trener
6 lutego 2019
27 maja 2019
AEK Ateny
AEK Ateny
Trener
19 stycznia 2017
30 czerwca 2018