Michalis Grigoriou

Funkcja
Trener
Narodowość
Miejsce urodzenia
Ateny
Data urodzenia
19 grudnia 1973
Wiek
48
Klub
Funkcja
Od
Do
PAS Lamia 1964
PAS Lamia 1964
Trener
15 grudnia 2020
2 marca 2022
AEL
AEL
Trener
8 sierpnia 2019
23 listopada 2020