Milan Rastavac

Aktualny klub
Funkcja Trener
Narodowość
Miejsce urodzenia Vršac
Data urodzenia 1 listopada 1973
Wiek 47
Klub Funkcja Od Do
AO Xanthi
Trener 1 lipca 2017 30 sierpnia 2018
Asteras Tripolis
Trener 6 grudnia 2019