Nikodimos Papavasiliou

Aktualny klub
Funkcja Trener
Narodowość
Miejsce urodzenia Limassol
Data urodzenia 30 sierpnia 1970
Wiek 50
Klub Funkcja Od Do
GS Ergotelis Heraklion
Trener 1 lipca 2018 1 września 2019
Panionios GSS
Trener 3 września 2019 20 lutego 2020