Răzvan Lucescu

Aktualny klub
Funkcja Trener
Narodowość
Miejsce urodzenia Bukareszt
Data urodzenia 17 lutego 1969
Wiek 52
Klub Funkcja Od Do
PAOK Saloniki
Trener 26 maja 2021
PAOK Saloniki
Trener 11 sierpnia 2017 28 czerwca 2019
AO Xanthi
Trener 24 września 2014 1 maja 2017

Dodaj komentarz