Savvas Pantelidis

Aktualny klub
Funkcja Trener
Narodowość
Miejsce urodzenia Ateny
Data urodzenia 7 kwietnia 1965
Wiek 55
Klub Funkcja Od Do
Asteras Tripolis
Trener 16 września 2017 12 listopada 2018
Aris Saloniki
Trener 20 listopada 2018 1 września 2019
Atromitos Peristeri
Trener 5 grudnia 2019 20 lipca 2020
Atromitos Peristeri
Trener 5 lutego 2021