Sotiris Antoniou

Funkcja Trener
Narodowość
Miejsce urodzenia Larisa
Data urodzenia 10 września 1975
Wiek 46
Klub Funkcja Od Do
AEL
Trener 12 marca 2018 23 września 2018
PAS Lamia 1964
Trener 6 sierpnia 2019 21 października 2019

Dodaj komentarz