Traianos Dellas

Funkcja Trener
Narodowość
Miejsce urodzenia Saloniki
Data urodzenia 31 stycznia 1976
Wiek 45
Klub Funkcja Od Do
Panaitolikos GFS
Trener 10 listopada 2020 5 czerwca 2021
Panaitolikos GFS
Trener 12 stycznia 2018 30 czerwca 2019
Atromitos Peristeri
Trener 5 listopada 2015 19 września 2016
AEK Ateny
Trener 10 kwietnia 2013 20 października 2015