Vladan Milojević

Aktualny klub
Funkcja Trener
Narodowość
Miejsce urodzenia Aranđelovac
Data urodzenia 9 marca 1970
Wiek 51
Klub Funkcja Od Do
AEK Ateny
Trener 27 maja 2021
Panionios GSS
Trener 11 sierpnia 2016 5 czerwca 2017