eMEK: Przed meczem Grecja – Polska

W sobotnie popołudnie kobiece reprezentacja Grecji rozegra kolejny mecz w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy. Rywalem Greczynek będzie reprezentacja Polski.

Podopieczne Evangelosa Koutsakisa grają w tych eliminacjach fatalnie. W pięciu meczach zgromadziły zaledwie punkt i to z najsłabszą drużyną w tabeli reprezentacja Rep. Macedonii (1:1). W pierwszym tegorocznym meczu Greczynki miały spokojnie wygrać z Bośnią i Hercegowiną, ale niestety dwie szybkie stracone bramki ustawiły mecz, który ostatecznie i tak nie zakończył się najgorzej, bowiem rywalki wygrały tylko 3:2.

W meczu z Polską znów większych szans na zwycięstwo nie ma, choć jak pokazał pierwszy mecz tych drużyn, o wynik 0:0 można powalczyć. Greczynki dobrze bronią, ale zapewne jak stracą już gola, to nie odpowiedzą na niego.


31 marca 2012 – 15:00 – Nea Smyrni – Ateny
sedzia główny: Katalin Kulcsár (Węgry)

Grecja (Evangelos Koutsakis)
Eleni Charalabidou, Efyrosini Xera, Antchoula Arvanitaki, Eleni Kakabouki, Despoina Papadopoulos, Glykeria Gatzogiannis, Maria Adamaki, Charoula Dimitriou, Sofia Kongouli, Natalia, Chatzigiannidou, Dimitria Panteleiadou, Eleni Giakoumaki, Eirini Vlasiadou, Anastasia Papadopoulos, Vasiliki Moskofidou, Efthymia Michalakidi, Maria Mitkou, Danai-Eleni Sidira, Vasileia Kydonaki, Styliani-Iro Dani

Dotychczasowe mecze w eliminacjach (1 pkt, 0-1-4, 3:12)
Polska (0:2), Rep. Macedonii (1:1), Rosja (0:4), Włochy (0:2), Bośnia i Hercegowina (2:3)

Polska (Roman Jaszczak)
Patrycja Balcerzak, Natalia Chudzik, Anna Gawrońska, Natasza Górnicka, Katarzyna Jankowska, Katarzyna Kiedrzynek, Hanna Konsek, Donata Leśnik, Marta Mika, Natalia Pakulska, Alicja Pawlak, Sandra Sałata, Aleksandra Sikora, Jolanta Siwińska, Magdalena Stachnik, Marta Stobba, Agata Tarczyńska, Agnieszka Winczo, Marta Woźniak, Dominika Wylężek, Anna Żelazko

Dotychczasowe mecze w eliminacjach (9 pkt, 3-0-2, 9:8)
Rosja (wo 0:3), Grecja (2:0), Bośnia i Hercegowina (4:0), Włochy (0:5), Rep. Macedonii (3:0),

Bezpośrednie pojedynki

22.10.2012 Polska – GRECJA 2:0 (Anna Żelazko 45’+4, 49′)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3957 dni!