eMEK: Niespodziewany remis Grecji!

Kobieca reprezentacja Grecji sprawiła bardzo miłą niespodziankę kibicom remisując dziś w meczu eliminacji do Mistrzostw Europy z Polską 1:1.

Skazywane na porażkę podopieczne Evangelosa Koutsakisa zagrały przyzwoicie i zasłużenie wywalczyły punkt. W 20. minucie Natalia Chudzik zagrała świetną piłkę w pole karne z rzutu wolnego, a do futbolówki wyskoczyła Sandra Sałata i z 11 metrów uderzyła głową nie do obrony. Jednak gospodynie nie poddały się i w 38. minucie doprowadziły do remisu. Doskonale przy piłce utrzymała się Sofia Kongouli, która zagrała prostopadle do Vasiliki Moskofidou, a ta wykorzystała okazję sam na sam.

Po tym remisie Greczynki mają na swoim koncie 2 punkty i tracą do czwartej Bośni i Hercegowiny 4 punkty.


GRECJA – Polska 1:1 (1:1)

0:1 Sandra Sałata 20′
1:1 Vasiliki Moskofidou 38′

ż.k. Glykeria Gkatzogianni, Vasso Kydonaki – Donata Leśnik

Grecja
Eleni Charalabidou, Eleni Kakabouki, Glykeria Gkatzogianni, Maria Adamaki, Sofia Kongouli, Natalia Chatzigiannidou, Anastasia Papadopoulou, Vasiliki Moskofidou (82′ Antchoula Arvanitaki), Maria Mitkou, Danai-Eleni Sidira (72′ Charoula Dimitriou), Vasiliki Kydonaki (75′ Efyrosini Xera)

Polska
Katarzyna Kiedrzynek, Natasza Górnicka, Hanna Konsek, Marta Stobba (69′ Natalia Pakulska), Donata Leśnik, Natalia Chudzik, Anna Żelazko, Agata Tarczyńska (77′ Aleksandra Sikora), Sandra Sałata, Jolanta Siwińska, Agnieszka Winczo

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4009 dni!