eME U-19: Irlandia Północna – Grecja 0:2

Reprezentacja Grecji do lat 19, po twardej grze, pokonała w meczu eliminacji do Mistrzostw Europy Irlandię Północną 2:0.

W pierwszej części obie reprezentacje nie pozwalały sobie wzajemnie na zbyt wiele, ale w ostatnim kwadransie młodzi Grecy przejęli inicjatywę, jednak nie potrafili jej wykorzystać. W samej końcówce, w krótkim czasie okazje mieli Alexandros Mouzakitis i Nikos Gianitsanis, ale golkiper gospodarzy Gareth Deane nie dał się zaskoczyć. To wystarczyło do zwycięstwa..

Początek drugiej odsłony ustawił nieco ten mecz. W 51. minucie Luke Conlan zatrzymał w polu karnym, niezgodnie z przepisami Nikosa Ioannidisa, za co dostał czerwoną kartkę, a podopieczni Theodorosa Pachatouridisa zyskali szansę zmiany wyniku. Do rzutu karnego podszedł sam poszkodowany i nie zmarnował okazji. W 73. minucie na murawie pojawił się Diamantis Chouchoumis i już dwie minuty później podwyższył wynik spotkania na 2:0.


[match id=1019] 0:1 Nikos Ioannidis 52′(k)
0:2 Diamantis Chouchoumis 75′

ż.k. David Morgan, Jamie Sendles-White – Kyriakos Andreopoulos
cz.k. Luke Conlan 52′

Irlandia Północna
Gareth Deane, Ryan McLaughlin (39′ Aaron McEneff), Luke Conlan, Jamie Sendles-White, Patrick McNally, Joshua Barton (57′ Michael Duffy), David Morgan, Paul McElroy, Dominic Ball, Jones Joey, Andrew Mitchell (58′ Jonathan McMurray)

Grecja
Lefteris Choutesiotis, Dimitris Konstantinidis, Vasilis Karagounis, Dimitris Goutas, Tasos Kantoutsis, Manolis Siopis, Nikos Ioannidis, Rafail Soukias (73′ Diamantis Chouchoumis), Kyriakos Andreopoulos, Alexandros Mouzakitis (66′ Christos Donis), Nikos Gianitsanis (79′ Christos Papadimitriou)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4008 dni!