PAS – Atromitos 0:0

super leaguePAS Giannina zremisował 0:0 w meczu 8. kolejki Super League z Atromitos Peristeri.

Obie drużyny wyszły na boisko, ale jeszcze przed pierwszym gwizdkiem wszyscy byli zmoczeni od stóp do głów. Sędzia mimo ulewy i nasiąkniętej do granic możliwości murawy rozpoczął spotkanie, ale już pierwsze fragmenty pokazały, że to będzie raczej piłka wodna, a nie nożna. W 9. minucie arbiter zdecydował się przerwać spotkanie i na murawę wkroczyły służby „specjalne”. Deszcz po kilku minutach przestał padać, a organizatorzy dwoili się i troili, by odsączyć nieco wody z murawy. Po kilkudziesięciu minutach i podzielonych zdaniach obu ekip sędzie wznowił mecz..

W 15. minucie Charle Itandje wybronił w trudnej sytuacji strzał Fotisa Georgiou, piłkę próbował dobijać jeszcze głową Nikos Korovesis, ale uderzył wysoko nad bramką. W 35. minucie Njazi Kuqi stanął oko w oko z Karimem Fegrouche, ale strzał Fina był zły i golkiper gospodarzy bez większych problemów przyblokował uderzenie ciałem. Dwie minuty później Denis Epstein poślizgnął się, ale zdążył strzelić na bramkę, ale bez efektu bramkowego.

W przerwie pojawił się problem z oświetleniem stadionu, ale szybko uporano się z awarią i drugą połowa rozpoczęła się „prawie” zgodnie z planem.

W 53. minucie Korovesis z pomocą defensora Atromitosu podał w pole karne do Brany Ilicia, który miał przed sobą tylko Itandje, ale strzelił nad bramką. W 61. minucie piłka wstrzelona z rzutu rożnego, przedłużona przez obrońcę gości trafiła na nogę Alexisa Michaila, który uderzył z kąta w środek bramki, ale tuż przed nią zdołali ją wspólnie zablokować i wybić obrońcy Atromitosu. W 85. minucie ładnie przymierzył pod poprzeczkę Stavros Tsoukalas, ale pewny między słupkami Itandje twardo złapał piłkę.


[match id=1105] ż.k. Marios Oikonomou

PAS
Karim Fegrouche, Andi Lila, Anastasios Pantos, Alexios Michail, Themistoklis Tzimopoulos, Brana Ilić, Emiljano Vila, Fotis Georgiou (72′ Tomas De Vincenti), Stavros Tsoukalas, Dimitrios Kolovetsios (46′ Marios Oikonomou), Nikos Korovesis (86′ Paul Keita)

Atromitos
Charles Itandje, Giannis Skondras, Kostas Giannoulis, Sokratis Fytanidis, Denis Epstein (76′ Chumbinho), Njazi Kuqi, Nikola Beljic, Walter Iglesias (66′ Evangelos Nastos), Tasos Karamanos (64′ Luiz Eduardo Brito), Elini Dimoutsos, Nikos Lazaridis

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4009 dni!