PAO oficjalnie rozstał się z Ferreirą!

Panathinaikos Ateny na oficjalnej stronie internetowej poinformował, że Jesualdo Ferreira zrezygnował z funkcji trenera drużyny.

Miejsce Portugalczyka na ławce trenerskiej PAO zajmie dotychczasowy trener drużyny młodzieżowej „Koniczynek” Juan Ramón Rocha. Argentyńczyk będzie szkoleniowcem drużyny tylko do lata 2013 roku, bowiem Giannis Alafouzos na nowy sezon chce znaleźć nowego trenera.

Ferreira rozpoczął pracę w Panathinaikosie równo dwa lata temu. Drużynę poprowadził w 90 oficjalnych spotkaniach. W tym sezonie PAO pod wodzą Portugalczyka wygrał pięć meczów, cztery razy przegrał i aż dziewięć razy zremisował.

6 opinie na “PAO oficjalnie rozstał się z Ferreirą!

I to chyba było najlepsze rozwiązanie ze wszystkich . Nie zgrała sie drużyna z Ferreirą co było widać . Teraz miejmy nadzieje że PAO zacznie grać lepiej i odbije sie od tzn. dna

Jak przeczytałem kilka dni temu ,że była konferencja dementująca jego odejście i takie kurtuazyjne poklepywanie się po pleckach,to przeszło mi przez głowę,że panowie ”władcy” z panem trenerem już się dogadali,że to koniec.To już taka tradycja się robi że im bardziej się zaprzecza,tym bardziej jest coś na rzeczy.Tylko patrzeć jak NASA za chwilę ogłosi że istnieją zielone ludziki,a Kopernik był zgrabną blondynką z Wenus. 🙂 .A tak w ogóle to zastanawiam się czy już w PAO drukują juz biało-czerwone naklejki ze znakiem jakości ”TERAZ GUCIO”…

Oficjalnie to on zrezygnował, a nie z niego zrezygnowano, czyli Alafouzos jest czysty i nikt nie będzie miał pretensji, że nie jest słowny, a Ferreira w Portugalii da sobie radę. Bardzo profesjonalnie panowie rozwiązali tę sprawę..

Zgadza się -profesjonalnie.Tyle ,że sugeruję iż był to scenariusz napisany.Panowie usiedli i może sam portugalczyk stwierdził że daje sobie jeszcze ten mecz,może dwa…Prezes mógł się przychylić i kulturalnie załatwili wtedy sprawę na konferencji.I dobrze popieram,a nie tak jak w Polsce kiedyś w Wiśle gdzie ”siłą”wyrzucano Kasperczaka i był cyrk na kółkach.Obawiam się jednak że nic dobrego teraz PAO nie czeka i ten sezon jest stracony,ale fakt iż bez wzmocnień się nie obejdzie bo niestety wartość tej kadry, a tej z przed dwóch czy trzech lat to przepaść.Chyba że włodarze zdecydują się na ”bombę”typu puszczamy młodych choćbyśmy mieli walczyć o środek tabeli przez najbliższe dwa sezony,co zaprocentuje w przyszłości.W to jednak trudniej mi uwierzyć…a nie wiem czy nie byłaby to dobra droga.(?)

Powiedzmy sobie szczerze wszystkie te konferencje są pod publiczkę i trzeba na nie zwracać uwagę, ale nie należy ich brać całkowicie na serio, bo często jest to zupełnie niepotrzebna szopka..

Co do zmian to faktycznie rewolucji teraz być już nie może, co jest chyba logiczne, ale może będzie powiew świeżości, która da nadzieje kibicom..

No zobaczymy jak zareagują na zmiane trenera i jak bedzie wyglądała ich gra . Ja mam cały cichą nadzieje że w końcu zaczną grać dobry futbol

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3966 dni!