Warzycha: Ważne są zwycięstwa!

Krzysztof Warzycha udzielił wywiadu dla „Nova Sport FM 94,6”, w którym podzielił się m.in. wrażeniami z meczu PAO – Maribor.

Polak pytany o wrażenia po meczu z Mariborem powiedział – „Panathinaikos nie był tak dobry jak w meczu z PAOK-iem Saloniki, ale grał bardzo inteligentnie. Był zmęczony i chciał w pierwszej fazie meczu postawić wyłącznie na kontratak. Druga część była dużo lepsza i uczciwie wygrana. Nie ma jednak znaczenia jak wyglądała gra, a odniesione zwycięstwo, które dało Panathinaikosowi nadzieję na awans

Warzycha odniósł się też do kilkudniowej pracy Juana Raona Rochy – „Znam Juana bardzo dobrze. Chce podnieść psychicznie drużynę, by cieszyła się ona grą. Seria zwycięstw na pewno poprawi atmosferę. Wcześniej u Ferreiry brakowało stabilności. Ważne są przede wszystkim zwycięstwa. Prawda jest taka, że niewiele się zmieniło. Ci sami zawodnicy walczą, ale Rocha po prostu wie co zrobić, by gra była bardziej otwarta.

Nie zabrakło też pytania o szanse awansu z grupy LE, a na które Warzycha z uśmiechem odpowiedział – „Posadzić Juana na ławce i gotowe! Pamiętam mecz z Hajdukiem oraz Porto i nie mogę poradzić nic pewnego Juanowi.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3957 dni!