Czarna lista Panathinaikosu!

Ostatnia klęska Panathinaikosu Ateny z PAE Veria poruszyła znacząco prezesa stowarzyszenia Giannisa Alafouzosa, który spotkał się z trenerem Juanem Ramonem Rocha, by omówić sytuację w drużynie.

Rozmowy nie były przyjemne, ale przyniosły sugestię poważnych zmian kadrowych. Na początku mówiło się o 2-3 piłkarzach, którzy opuszczą szeregi PAO, ale ta liczba w ostatnich godzinach nawet się podwoiła.

Pokładanych nadziei nie spełniają reprezentanci Grecji Loukas Vyntra i Lazaros Christodoulopoulos. Do tej dwójki dołącza jeszcze Nikos Spyropoulos. Kontrakt z końcem grudnia kończy się Antonisowi Petropoulosowi i zapewne opuści on szeregi „Koniczynek” (zainteresowany jest nim AEK Ateny).

Z piłkarzy zagranicznych lada dzień planuje się rozstanie z Jeanem-Alainem Boumsongiem i Bruno Fornarolim. Prezes Alafouzos nie widzi też sensu dalszej współpracy z kontuzjowanym od miesięcy Sebastianem Leto..

1 opinia na “Czarna lista Panathinaikosu!

Nad Lazarosem i Vyntrą bym sie jeszcze zastanowił a reszcie pewnie trzeba podziękować bo nic nie dają drużynie , jestem ciekawy jak Leto bedzie grał jak wróci po kontuzji

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3958 dni!