Fabio w Atromitosie!

Fábio Ruben Moreira Tavares od stycznia występował będzie w koszulce Atromitosu Peristeri.

Portugalczyk związał się z Atromitosem do 30 czerwca 2016 roku.

24-letni Fabio w ostatnim sezonie grał w barwach drugoligowego Anagennisi Giannitson. Włodarze Atromitosu byli wręcz zachwyceni jego postawą w obecnym sezonie i jako jedni z pierwszych złożyli ofertę jego pozyskania. Sam piłkarz wyznał, że miał kilka ofert, ale właśnie ta od Atromitosu była dla niego najważniejsza – „Otrzymałem tez inne propozycje, ale priorytetem był dla mnie Atromitos. Wiem wszystko o mojej nowej drużynie i myślę, że jestem gotów zaoferować jej swoje umiejętności i bezpośrednio pomóc drużynie w osiągnięciu wyznaczonych celów.

Fabio w tym sezonie rozegrał w barwach Anagennisi 13 oficjalnych meczów, w których strzelił 2 bramki. Prócz gry w drużynie z Jenidze portugalski napastnik zakładał też koszulkę innej greckiej drużyny AO Chania.

1 opinia na “Fabio w Atromitosie!

Dwa gole i trzy asysty w dwunastu meczach drugiej ligi…Nie powala na kolana.Chłopak ciekawy ,ale będzie raczej tylko uzupełnieniem składu,choć swoją szansę dostanie.Czy ją wykorzysta?Trudno powiedzieć,bo pomysł na tego gracza to jeszcze Bajevica robota.Znamienne ,że tuż po podpisaniu kontraktu trener odszedł i na pytania o tego piłkarza włodarze klubu odpowiadali dyplomatycznie…że zacznie treningi od soboty.Trzeba jednak przyznać ,iż z tych kilku drugoligowych piłkarzy którzy byli na testach,Fabio prezentował się najciekawiej (w opinii kibiców). W każdym razie życzę mu powodzenia,bo gorszy od Kuqiego nie będzie na pewno 🙂 .Jeszcze słówko o nowym trenerze…przez weekend będą prowadzone rozmowy z byłym trenerem OFI i jeśli panowie dogadają się w poniedziałek podpiszą kontrakt na półtorej roku.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3957 dni!