Boumsong i Vyntra odchodzą z PAO!

We wtorek Loukas Vyntra i Jean-Alain Boumsong spotkali się z wiceprezesem PAO Christosem Panagopoulosem i ustalili warunki rozwiązania umowy o współpracy.

Francuski defensor jeszcze kilka dni temu nie był skory do opuszczenia Panathinaikosu, ale ostatecznie zgodził się na propozycję zerwania umowy z PAO. Obie strony ustaliły też warunki rekompensaty za przedwczesne rozwiązanie kontraktu. Sam piłkarz wyda oficjalne oświadczenie w piątek i wtedy też zakończy on swoją przygodę z „Koniczynkami”. Boumsong grał w barwach Panathinaikosu od lata 2010 roku. Przez te blisko dwa lata rozegrał 64 oficjalne mecze i strzelił 6 bramek.

Vyntra dwukrotnie rozmawiał z włodarzami Panathinaikosu. Dyskusja nie była łatwa dla żadnej ze stron, ale ostatecznie i w tym przypadku obie strony zgodziły się zakończyć współpracę. 31-latek dostał już propozycję współpracy od PAOK-u Saloniki, z którym nie tak dawno związał się jego wieloletni kolega Kostas Katosuranis. Vyntra grał w PAO aż 9 lat. Przez ten okres w zielonych barwach rozegrał ponad 300 oficjalnych meczów i zdobył 14 bramek.

1 opinia na “Boumsong i Vyntra odchodzą z PAO!

Już nawet nie znajduję słów żeby komentować kolejne doniesienia z Aten. Dobrze, że sekcja koszykówki nie jest w takim położeniu i z nadziejami można patrzeć na ich rozgrywki. Spodziewałem się, że ten sezon w wykonaniu piłkarzy nie będzie dobry, ale to co się dzieje to przechodzi wszystko…

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4083 dni!