Fabri nowym trenerem Panathinaikosu!

Fabriciano González Penelas lub po prostu Fabri poprowadzi Panathinaikos Ateny.

Fabri w godzinach przedpołudniowych pojawił się w stolicy Grecji, a wczesnym popołudniem złożył podpis pod kontraktem. Jego umowa obowiązywać będzie do końca obecnego sezonu z opcją przedłużenia na kolejne miesiące.

Fabri karierę trenerską rozpoczął na początku lat 80-tych ubiegłego wieku. Początkowo były to amatorskie drużyny z Hiszpanii. Dopiero na początku nowego wieku jego kariera nabrała większego rozpędu. Od 2000 roku pracował m.in. z portugalskimi drugoligowcami SC Campomaiorense i AD Ovarense oraz hiszpańskimi Real Murcia, SD Huesca, UD Almeria i Deportivo Alaves. W 2010 roku objął drugoligową wówczas Granadę i awansował z nią do Primera Division. W styczniu 2012 roku po serii słabszych meczów stracił posadę. Ostatnim klubem 57-letniego szkoleniowca był Racing Santander, z którym zakończył współpracę pod koniec ubiegłego roku.

1 opinia na “Fabri nowym trenerem Panathinaikosu!

Czy Farbi coś zmieni to nie wiem ale chyba nie za bardzo , już chyba lepiej by było jak by J.Gmocha wzieli , to tak jak pisał fentagin , rozrysował by im zaczarowanym ołówkiem i może by coś z tego było 🙂

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3962 dni!