Aleksandrowicz: To krok naprzód!

Patryk Aleksandrowicz w środę podpisał półroczny kontrakt z AE Larisa 1964. Polak wyznał, że jest to duży krok w jego karierze.

Wszystko działo się bardzo szybko, w ostatnich dniach okienka transferowego, ale w końcu mogę powiedzieć, że to wszystko co się wydarzyło, było korzystne. W moim przypadku nie było to dobre, a bardzo dobre. Transfer do AEL jest najważniejszym krokiem w mojej karierze. AEL pod każdym względem jest zespołem na innym poziomie, kibiców, historii i jednego z najlepszych stadionów w Grecji. Z mojej strony mogę zapewnić, że dam z siebie wszystko, by spłacić kredyt zaufania jakim mnie obdarzono i pomóc drużynie awansować, bo nie powinna grać w Football League.

5 opinie na “Aleksandrowicz: To krok naprzód!

Powodzenia Patryk! Szkoda,że nie w Polsce 😉

W Polsce by się marnował 😉 a Grecja to Grecja.Stary nie jest i trochę w piłkę tam jeszcze pogra.Trafił do dobrej drużynki która ma cel jasny i ambitny,więc może w następnym sezonie zobaczymy go już w greckiej SL w barwach Larisy i może jako podstawowego gracza 🙂
Ps.Witamy na forum Aga 🙂

Do Polski wrócił przed obecnym sezonem, ale nie znalazł sobie klubu, dlatego wrócił do Grecji gdzie oferty pojawiły się od razu, bo go po prostu znają i wiedzą na co go stać..

Witam Witam 😉

i właśnie za to trzymam mocno kciuki 🙂

Fenomen Patryka polega na tym że w Polsce jest praktycznie nieznany i kariery nie zrobił..w Grecji zaś ma nazwisko.Jak wytłumaczyć to ,że miał kłopoty z grą w drugoligowych Wigrach i nic tam według kibiców nie pokazał a w Helladzie łapie się do Larisy która będzie walczyć o GSL…Liga polska się taka mocna zrobiła? Coś mi umknęło? 😉 😀

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4010 dni!