Platanias – Panionios 2:1

AO Platanias pokonał w niedzielnym meczu 26. kolejki Super League Panionios GSS 2:1.

W 8. minucie ładne uderzenie głową Juana Aguilery wybronił Nikos Giannakopoulos. W 16. minucie piłka po uderzeniu Apostolosa Giannou trafiła w słupek. W 20. minucie piłkę wstrzeloną z rzutu wolnego przez Željko Kalajdžicia, wprost do bramki uderzył głową Abdul Aziz Tetteh i gospodarze prowadzili 1:0. W 23. minucie Leonidas Kampantais znalazł się w oko w oko z Fotisem Kipourosem, ale nie potrafił tego wykorzystać. W 30. minucie Tetteh uderzył tuż obok bramki, a chwilę później Petros Kanakoudis mógł podwyższyć, ale jego groźne uderzenie wybronił Nikos Giannakopoulos. Platanias cały czas naciskał rywala. W 37. minucie golkiper Panioniosu wybronił kolejny groźny strzał, tym razem Kalajdžicia.

W 50. minucie Nikola Blejić wykończył z pierwszej piłki centrę z lewej strony Petrosa Kanakoudisa, ale trafił jedynie w boczną siatkę. W 56. minucie goście doprowadzili do remisu. Emmanuel Okoye dograł piłkę w pole karne do Christosa Aravidisa, który ładnym strzałem w górny róg bramki pokonał Kipourosa. W 66. minucie Panionios zdobył drugiego gola, ale sędzia słusznie wskazał pozycję spaloną i trafienia Dimitrisa Kolovosa nie uznał. W 76. minucie gospodarze znów prowadzili. Z rzutu wolnego dośrodkował Giannis Potouridis, głową uderzył Thomas Nazlidis, ale piła trafiła w poprzeczkę, ale na miejscu był Ilias Anastasakos, który głową z najbliższej odległości wepchną ją do bramki. W 81. minucie podkręcony strzał Tetteha z trudem wybił poza boisko Giannakopoulos.


[match id=2022] 1:0 Abdul Aziz Tetteh 20′
1:1 Christos Aravidis 56′
2:1 Ilias Anastasakos 76′

ż.k. Željko Kalajdžić, Fotis Kipouros – Dimitris Toskas, Nikos Pantidos, Emmanuel Okoye, Amiris Kurdi

Platanias
Fotis Kipouros, Leonidas Argyropoulos (46′ Kostas Kourtesiotis), Alkis Dimitris, Petros Kanakoudis, Ilias Anastasakos, Nikola Beljić (78′ Igor Mirceta), Juan Aguilera, Željko Kalajdžić (72′ Thomas Nazlidis), Abdul Aziz Tetteh, Giannis Potouridis, Apostolos Giannou

Panionios
Nikos Giannakopoulos, Alexandros Kouros, Tasos Avlonitis, Dimitris Kolovos (87′ Kostas Panagiotoudis), Leonidas Kampantais (23′ Emmanuel Okoye), Christos Aravidis, Fanouris Goundoulakis, Efstathios Rokas, Amiri Kurdi, Nikos Pantidos, Dimitris Toskas (46′ Kostas Mendrinos)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4014 dni!