Apollon już nie samotny!

Apollon Kalamarias po wielu tygodniach samotnego okupowania pierwszej pozycji w grupie północnej trzeciej ligi, poznał w ostatni weekend współtowarzysza.

Drużyną, która zrównała się punktowo z Apollonem jest AO Kassiopis. Ekipa z Korfu wygrała w niedzielę z Tilikratis Leukada 3:0, a to przy bezbramkowym remisie w meczu na szczycie tej grupy, w którym wspomniany Apollon walczył z Anagennisi Karditsa pozwoliło je wskoczyć na pozycję współlidera. Ostatnia kolejka w tej grupie zapowiada się emocjonująco, gdyż trzy wyżej wspomniane drużyny mają szansę zostać mistrzem, a dzieli je tylko punkt. Apollon zmierzy się z AMS Vataniakos, a Kassiopis walczyć będzie z trzecim w tabeli Anagennisi.

W grupie południowej szanse na ostateczny triumf podtrzymało pięć drużyn, a co ciekawsze w ostatni weekend żadna z nich nie wygrała meczu. Acharnaikos AO, AO Asteras Magoulas i AO Episkopis zremisowały swoje spotkania, a APO Fostiras i Panaigialeios GS doznały porażki. Teraz lidera i piąty zespół dzielą cztery punkty, a do końca pozostały trzy kolejki.


Grupa Północna – 21. kolejka
[match id=2232] [match id=2233] [match id=2228] [match id=2229] [match id=2230] [match id=2231]
Grupa Południowa – 22. kolejka
[match id=2239] [match id=2234] [match id=2235] [match id=2236] [match id=2237] [match id=2238]

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4012 dni!