Moralis: 6-7 klubów z problemami!

super leaguePrezes Super League Giannis Moralis wyjawił w jednym z wywiadów, że podobnie jak w zeszłym roku i tym razem jest kilka klubów w pierwszej lidze, które mogą mieć problemy z wywalczeniem licencji na nowy sezon.

Morali na pytanie o tegoroczne licencjonowanie powiedział – „Ten rok będzie bardzo podobny do ubiegłego. Prawdopodobnie 6-7 drużyn będzie miało mniejsze, bądź większe problemy z uzyskaniem licencji. Jednak jak będzie dokładnie, przekonamy się wkrótce..

Prezes zapytany o sensowność rozgrywania play-off powiedział – „Mamy umowę z NOVA i musimy przeprowadzić te dodatkowe play-offy. Nasze zobowiązania wobec NOVA sięgają 2015 roku i jeśli w tym czasie nic nie wyniknie, te play-offy będą do tego czasu na pewno rozgrywane.

Morali istotnej odpowiedzi udzielił też na pytanie o liczbę drużyny w Super League – „Przynajmniej przez dwa następne lata będzie to 18 drużyn. Jednak trzeba się już zastanowić co będzie później. Moją sugestia to wrócić do 16 drużyn. Myślę, że liga może nie udźwignąć ekonomicznie 18 zespołów.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4014 dni!