eMŚ: Grecy już trenują!

Najbliższy mecz reprezentacji Grecji w ramach eliminacji Mistrzostw Świata z Litwą odbędzie się dopiero 7 czerwca, ale kadrowicze, którzy zakończyli sezon ligowy już od kilku dni trenują w Agios Kosmas.

Pierwsi w ośrodku treningowym pojawili się Avraam Papadopoulos, Kostas Manolas, Orestis Karnezis, Giannis Maniatis, Kostas Mitroglou, Michalis Sifakis i Juri Lodigin. W ostatnich godzinach dołączyli do nich Sotiris Ninis i Giorgos Karagounis.

W poniedziałek i wtorek zjawią się jeszcze: Jose Holebas, Stelios Malezas, Giorgos Tzavelas, Alexandros Tziolis, Panagiotis Kone, Lazaros Christodoulopoulos Theofanis Gekas, Sokratis Papastathopoulos, Georgios Samaras, Vasilis Torosidis, Panagiotis Tachtsidis i Kostas Fortounis.

Jednak ci piłkarze, którzy pojawią się i rozpoczną w przyszłym tygodniu treningi nie są jeszcze pewniakami na wyjazd do Wilna, bowiem Fernando Santos kadrę na to spotkanie ogłosi dopiero 31 maja, tuż po meczu sparingowym z kadrą U-20.

2 opinie na “eMŚ: Grecy już trenują!

Po spotkaniu z Litwą Kara zdecyduje gdzie zagra w nowym sezonie. Albo wróci do PAO lub ponownie zagra w Fulhanie który chciał by aby Kara został.

Ciekawe jak bardzo kadra Fernando Santosa będzie różniła się od mojej proponowanej kadry? Wiem, że na pewno bramkarz będzie inny. Przypomnę mój skład w formacji 4-1-2-1-2: Tzorvas – Torosidis, Avraam i Kyriakos Papadopoulosowie (ew. Malezas), Sokratis Papastathopoulos – Tziolis (Katsouranis) – Ninis (Kone), Holebas – Karagounis – Mitroglou, Samaras 😀

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4010 dni!