Transferowe plotki (8)

super leagueKolejne plotkarskie podsumowanie ostatnich dni w greckiej Super League.

Reprezentujący Szwecję Emir Bajrami (ostatnio AS Monaco) ponoć blisko jest podjęcia współpracy z Panathinaikosem Ateny. W hiszpańskich mediach pojawiła się zaś informacja, że PAO porozumiał się z Salvadorem Agra (ostatnio Siena), a w holenderskich, że „Koniczynki” upolowały Erika Falkenburga (NEC). Z PAO do Napoli SSC ma trafić na zasadzie wypożyczenia golkiper Stefanos Kapino.

Olympiakos Pireus chce wypożyczyć Jesúsa Fernándeza Sáeza aka Suso z Liverpool FC. W Francji pojawiły się zaś informacje o zainteresowaniu „Thrylos” rumuńskim napastnikiem z Angers SCO Claudiu Keserü. Za sprawą trenera Michela klub z Pireusu zwrócił uwagę na golkipera Atletico Madryt Sergio Asenjo oraz pomocnika rezerw Realu Madryt Pedro Mosquerę. We francuskiej Bastii zamierzają kontynuować karierę obrońca mistrza Grecji Francois Modesto i jego pomocnik Drissa Diakité.

Asteras Tripolis niezmiennie penetruje rynki południowe i tym razem wypatrzył sobie Hiszpana Armiche Ortega Medinę (Valencia B).

Do Hiszpanii zawitali też przedstawiciele AO Platanias, gdzie ich uwagę zwrócił Hugo Álvarez Quintas (FC Cartagena).

Thanasisem Papazoglou (OFI Kreta) zainteresowany jest angielski Charlton Athletic.

Na liście życzeń Levadiakosu znalazł się bułgarski obrońca Stefan Stanczew (Minior Pernik).

Dimitrisem Kourbelisem (Asteras Tripolis) i Mariosem Oikonomou (PAS Giannia) przyglądali się ostatnio przedstawiciele Fulham FC. Tym drugie interesują się ponoć jeszcze kluby z Niemiec i Włoch.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4011 dni!