Kolejne dwie nowe twarze w Apollonie!

Nowymi zawodnikami Apollonu Smyrnis zostali Petros Kanakoudis i Jan Blažek.

Kanakoudis ostatni sezon spędził w AO Platanias. 29-latek rozegrał w beniaminku Super League 25 ligowych meczów (2204 minuty) i strzelił jedną bramkę.

Blažek, po niespełna dwóch latach wraca do Grecji, gdzie walczył w barwach AE Larisa 1964 (35 meczów – 3 bramki). Ostatnio Czech grał w rodzimej lidze w drużynie Slovana Liberec. W sezonie 2012/2013 25-latek pojawił się w 14 ligowych meczach (747 minut) i strzelił 3 bramki.

3 opinie na “Kolejne dwie nowe twarze w Apollonie!

W zależności od tego ile drużyn spada od nowego sezonu (chyba trzy, ale nie jestem pewien) wydaje mi się, że Apollon z dobrymi wzmocnieniami powinien się dość łatwo utrzymać.

Wzmocnienia to jedno,ale największa strata dla tej ekipy to Manias,który stanowił o sile ofensywnej zespołu.Po drugie włodarze Apollonu muszą uważać aby tymi wzmocnieniami nie ”rozwalić”zespołu,bo nie zawsze to wychodzi na dobre,jak po awansie zamiast dokonać drobnych korekt (wszak zespół był silny i awansował)zatrudnia się dwie tony najemników i buduje wszystko od podstaw.Wychodzę z założenia,że w pierwszym rzędzie trzeba dać szansę tym którzy awans wywalczyli(małe korekty i tylko tam gdzie ”boli”) a potem ewentualnie wzmacniać kadrę.

AO Platanias w zeszłym sezonie też zmienił praktycznie całą kadrę, a według mnie grał najlepiej z beniaminków.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4085 dni!