Skondras piłkarzem PAOK-u!

Giannis Skondras związał się w piątek kontraktem z PAOK-iem Saloniki.

Skondras podpisał z wicemistrzem Grecji czteroletni kontrakt.

Flirt obu stron trwał od początku czerwca, ale do ostatecznej formalizacji było bardzo daleko. Najpierw kapitanem Atromitosu interesowała się włoska Bologna, co wydawało się dobrym kierunkiem dla tego defensora, zwłaszcza że zapowiadał, iż chętnie przeniósłby się do jakiejś ligi zagranicznej. Niestety dla tej opcji Bologna zrezygnowała z dalszych negocjacji, co szybko zostało wychwycone przez włodarzy PAOK-u, którzy błyskawicznie złożyli swoją ofertę. Negocjacje trwały kilkanaście dni. Ostatecznie prezes drużyny z Peristeri Giorgos Spanos porozumiał się w administracją „Tyrana Północy”, co w piątek zostało oficjalnie potwierdzone.

Skondras od początku swojej kariery związany był z Atromitosem. W ekipie z Peristeri rozegrał ponad 100 meczów. W ostatnim sezonie był jednym z efektywniejszych defensorów Super League.

1 opinia na “Skondras piłkarzem PAOK-u!

No cóż,szkoda,ale..Dzięki kapitanie za te wszystkie lata w Peristeri i powodzenia w dalszej karierze.
Ciekawe kiedy ogłosi się oficjalnie nowego prawego obrońcę 😉 Czyżby Moulopoulos z Levadiakosu już dogadał się z Paraschosem i Spanosem 🙂 .Bardzo bliski dogadania się jest Umbides którego chce bardzo prezes,ale najważniejsze że skończyły się spekulacje i Fytanidis zostaje.Żal mi trochę Udoji bo raczej grał poprawnie i chyba tylko poza boiskowe wyczyny stanęły na drodze do jego pozostania.Nowy Georgiou.. oby prezentował się tak jak w Gianninie.Liczę na formę strzelecką Papadopoulosa.No i smutne jest to że Kuqi nie ma honoru i nie chce rozwiązać kontraktu..Nie wiem na co liczy,bo w pierwszym składzie już nie zagra a takie szarpanie się o kasę dowodzi tego że jemu tylko kontrakty w głowie a nie gra i walka na boisku ,choćby w innym klubie.Przykre.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4076 dni!