Klęska Olympiakosu!

Olympiakos Pireus przegrał 2:4 z SC Freiburg w meczu towarzyskim rozegranym w Austrii.

Po niespełna 25 minutach mistrz Grecji przegrywał już 0:3!. Bramkami podzielili się Admir Mehmedi (4′,22′) i Jonathan Schmid (16′). Odpowiedź podopiecznych trenera Michela na te szybkie gole, miała miejsce dopiero po rozpoczęciu drugiej odsłony. W 47. minucie spotkania błąd bramkarza wykorzystał Andreas Tatos. W 71. minucie było już jednak 1:4, bo Roya Carrolla pokonał Hendrick Zuck. Dwie minuty później, po ładnej akcji Vasilisa Karagounisa i Ariela Ibagazy gola strzelił Michael Olaitan.

Olympiakos
Balazs Magyeri (46′ Roy Carroll), Kostas Manolas (46′ Dimitris Siovas), Pablo Contreras (33′ Avraam Papadopoulos, 70′ Manolis Siopis), Jose Holebas (46′ Babis Lykogiannis, 70′ Vasilis Karagounis), Leandro Salino (46′ Vladimir Weiss), Giannis Maniatis (46′ Tasos Papazoglou), Ljubomir Fejsa (46′ Paulo Machado), Andreas Samaris (33′ Andreas Tatos, 62′ Giannis Fetfatzidis), Alejandro Domínguez (46′ Tomas De Vincenti), Kostas Mitroglou (46′ Dimitris Diamantakos, 70′ Michael Olaitan), David Fuster (33′ Leandro Greco, 62′ Ariel Ibagaza)

2 opinie na “Klęska Olympiakosu!

Klapa, ale powiedzmy, że jeszcze się rozgrzewają. Nie ma jednak napalać się na ich sukces w LM, bo greckie kluby w tym roku w europejskich pucharach będą walczyć nie tyle o punkty do rankingu co w ogóle o ocalenie twarzy.

Mają jeszcze czas i myśle że Olympiakos jeszcze sie rozkręci bo nie wierze w to że bedą grać tak słabo.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4016 dni!