Na Korfu zjednoczyli siły!

AO Kerkyra i AO Kassiopis połączył się i w nowych rozgrywkach greckiej drugiej ligi zagrają pod jedną nazwą – PAE Kerkyra.

Fuzja obu klubów ze względów ekonomicznych planowana była od kilku tygodni. Dokładnie dwa miesiące trwało przygotowanie wszystkich elementów nowej spółki czego efektem była środowa konferencja prasowa, na której zaprezentowano zarząd i herb nowego klubu.

To jest drużyna dla wszystkich mieszkańców Korfu. Taka drużyna może mieć tylko jedną nazwę Kerkyra!. Godło to zabytkowa łódź, a kolory to barwy wyspy – niebieski i kolor granatu. Mam nadzieję, że włożony w ten projekt wysiłek przyniesie nam awans do Super League.” – powiedział jeden z członków zarządu Charis Koutsouris.

2 opinie na “Na Korfu zjednoczyli siły!

Pewnie w praktyce to bardziej AOK „wciągnął” Kassiopi do siebie. Do tej pory fuzje kojarzą mi się negatywnie. Mam nadzieję, że ta drużyna nie skończy marnie i zrobią awans do SL. Korfu zasługuje na pierwszą ligę.

Chyba nie bardzo, bo Kekryra po tym słabym sezonie miał duże problemy ekonomiczne i chciał rozpocząć sezon w trzeciej lidze, ale dogadali się z Kassiopis (awansował do FL) i zdecydowali się razem pociągnąć ten wóz..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4074 dni!