Otwarta gra Koniczynek!

Panathinaikos Ateny zremisował w sparingu z tureckim Sanica Boru Elazığspor 4:4.

W pierwszej połowie padło pięć bramek, a PAO prowadził już 2:0. Do bramki trafiali Nikos Kousidis (7′) i Thanasis Dinas (17′). Po 20 minucie do głosu doszedł Elazığspor i trafił trzykrotnie. Najpierw gola strzelił Tidiane Sané (24′), a następnie dwukrotnie Stefanosa Kapino pokonał Serdar Gürler (29′ i 36′).

W drugiej odsłonie obie ekipy również również prowadziły otwartą grę. W 54. minucie wyrównał Alexandros Mouzakitis. To jednak nie trwało długo, bo chwilę później wynik na 4:3 poprawił Marvin Zeegelaar. W 76. minucie Panathinaikos po raz kolejny wyrównał, a gola tym razem strzelił Nikos-Iacobos Giannitsanis.

Panathinaikos
Stefanos Kapino, Nikos Marinakis, Kostas Triantafyllopoulos, Spyros Risvanis, Nano, Giannis Stamatakis, Tasos Lagos, Christos Donis, Alexandros Mouzakitis, Thanasis Dinas, Nikos Kousidis
W drugiej odsłonie zagrali również: David Mendes da Silva, Alexandros Tabakis, Zeca, Emir Bajrami, Diamantis CHouchoumis, Panagiotis Spyropoulos, Giorgos Koutroubis, Vangelis Anastasopoulos, Nikos-Iacobos Giannitsanis

2 opinie na “Otwarta gra Koniczynek!

taak „otwarta gra”… 🙂 Nie mają prawa z taką drużyną stracić 4 goli… Już raz zagrali taki „otwarty” futbol – w Mariborze, szkoda tylko że zapomnieli grać w ofensywie i otworzyli tylko drogę do bramki.
Sparingi to tylko mecze testowe ale jednak cztery gole to mogliby stracić z Galatasaray a i tak byłby powody żeby kręcić nosem.

Niestety ta młodzież jeszcze nie ogarnia wszystkiego, a doświadczeni zbyt pomocni nie są, dlatego też raz im wychodzi a raz nie.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4084 dni!