Saviola piłkarzem Olympiakosu!

Javier Saviola w nowym sezonie zakładał będzie koszulkę Olympiakosu Pireus.

Pierwsze rewelacje na temat transferu Argentyńczyka pojawiły się we wtorek, kiedy to w Pireusie pojawił się menedżer piłkarza. Od razu rozniosła się wieść, że Saviola w ciągu kilkunastu godzin przyleci do Grecji, by sformalizować umowę, zwłaszcza że jego agent zapewnił, że sprawa jest już dogadana i praktycznie zamknięta.

W środę było już pewne, że Saviola pojawi się w Pireusie. Od wczesnych godzin popołudniowych czekało na niego blisko dwa tysiące kibiców „Thrylos”. Gdy się pojawił nie można było tego nie zauważyć..

PRZYJAZD SAVIOLI

Argentyńczyk od razu poszedł do budynku klubowego gdzie po kilkunastu minutach dopełniania formalności wyszedł z biura w koszulce z numerem „9”, co oznaczało, że jest już zawodnikiem Olympiakosu.

3 opinie na “Saviola piłkarzem Olympiakosu!

Świetny transfer!

Sie postarali, ściągnąć takiego zawodnika który grał w najlepszych drużynach świata i strzelał tam bramki. Zobaczymy jak sprawdzi sie w Olympiakosie.

Najlepsze lata kariery ma już za sobą i pamiętajmy, że nie strzela już tak dużo bramek jak kiedyś (zwłaszcza po przygodach z ławką rezerwowych w Barsie i Realu) ,ale na pewno sporo doświadczenia wniesie do drużyny. Ciekawe czy przyjście El Conejo oznacza odejście Djebboura? Chociaż osobiście wolałbym pozostanie Mitroglou niż Algierczyka.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4075 dni!