eLE: PAOK i Atromitos znają rywali!

W piątek odbyło się losowanie rundy play-off eliminacji do Ligi Eruopejskiej. Swoich rywali poznali dwaj przedstawiciele ligi greckiej Atromitos Peristeri i PAOK Saloniki.

Atromitos w bezpośredniej walce o fazę grupową tych rozgrywek zmierzy się z holenderskim AZ Alkmaar. Zaś PAOK walczyć będzie z izraelskim Maccabi Tel Awiw.

Pierwsze mecze odbędą się 22 sierpnia, a rewanże tydzień później.

2 opinie na “eLE: PAOK i Atromitos znają rywali!

No i szykuje się extra meczyk.Alkmaar to dobra drużyna i poprzeczka zawieszona jest wysoko.Bez względu na końcowy efekt tego dwumeczu,będzie to gratka dla kibiców.Wierzę że AZ jest do przejścia i awans Atromitosu zakończy ”grecką tragedię”jaką są dotychczasowe tegoroczne występy drużyn z Hellady.Jak ocenił trener Paraschos ”trafiliśmy na trudnego rywala” tak przyznał i prezes Spanos.Tyle że w wypowiedzi obu panów widać było ogromną wiarę ,że można jednak zawalczyć i pokonać utytułowanego rywala.Znamienna jest ocena prezesa ”Newcastle był bardziej trudnym rywalem”..
PAOK trafił zdecydowanie lepiej ale widząc dotychczasowe poczynania ekipy ”Tyrana” trzeba aby grecka ekipa zmobilizowała się na ten mecz i pokazała maksimum możliwości.Mam też nadzieję że w końcu w składzie PAOK-u pojawi się Skondras bo jego dotychczasowa ”absencja”jest dla mnie nie zrozumiała..Jakoś klimat tej ekipy nie służy byłym graczom mojego klubu.Najpierw Itandje,teraz Giannis…
A propos ewentualnych wzmocnień ,to ciekaw jestem czy na pierwszy mecz pojawi się w składzie Atromitosu Seitaridis.Nieoficjalnie jest ustalone że jeśli były gracz PAO nie znajdzie klubu za granicą to podpisze umowę z ekipą z Peristeri.Trwają też obserwacje lewych pomocników,bo tylko na te dwie pozycje Atromitos chce znaleźć alternatywę.Sprawa mogła zostać rozwiązana już wcześniej gdyby wrócił Tatos..

Maccabi to jeden z trudniejszych rywali i dla greckich drużyn bardzo niewdzięczny. Odpadł już z nim PAOK (2004), Olympiakos (2010) i Panathinaikos (2011). Tak więc będzie ciężko..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4085 dni!