Kadra Grecji na mecz z Austrią!

Selekcjoner reprezentacji Grecji Fernando Santos powołał kadrę piłkarzy na towarzyska potyczkę z reprezentacją Austrii (14.08).

Santos powołał 22 zawodników. W grupie tej nie znaleźli się m.in. Georgios Samaras, Dimitris Salpingidis, Giorgos Karagounis i Theofanis Gekas.

Kadra na mecz z Austrią
Michalis Sifakis, Orestis Karnezis, Vasilis Torosidis, Loukas Vyntra, Sokratis Papastathopoulos, Kostas Manolas, Jose Holebas, Dimitris Siovas, Sokratis Fytanidis, NIkos Spyropoulos, Kostas Katsouranis, Panagiotis Tachtsidis, Panagiotis Kone, Giannis Maniatis, Sotiris Ninis, Alexandros Tziolis, Kostas Fortounis, Elini Dimoutsos, Lazaros Christodooulopoulos, Kostas Mitroglou, Stefanos Athanasiadis, Giannis Fetfatzidis.

3 opinie na “Kadra Grecji na mecz z Austrią!

Trzech piłkarzy z Atromitosu 🙂 Pewnie raczej odegrają rolę rezerwowych,ale fakt że są gracze z mojej drużyny ”pod obserwacją”napawa optymizmem i daje nadzieję młodym piłkarzom iż zostaną dostrzeżeni w tym klubie.W kolejce do powołań czekają już Karagounis,Barkas czy Karamanos i to kwestia czasu kiedy dostaną swoją szansę 🙂

Jestem ciekawy czy Barkas, po udanym występie w Polsce będzie częściej grał w Atromitosie?

Numerem jeden będzie bez wątpienia Sifakis,a w razie czego jest doświadczony Cennamo.Jednak dobra gra Barkasa sprawiła że wiązane są z nim duże nadzieje i myślę że bardzo szybko będzie on numerem ”dwa”a to już pierwszy krok by dostawał częściej szansę,choćby w pucharach.To ze względu na dobry rozwój tego chłopaka zrezygnowano z jakiś ”strasznych”poszukiwań bramkarzy i zrezygnowano z Karagiolidisa i zakupu Vellidisa.Odpuszczono też usiłowanie zatrzymania Radmana,choć myślę że po fajnym tamtym sezonie można było chorwackiego bramkarza zatrzymać.Trzech równych bramkarzy,w tym jeden młody rozwijający się byłoby dobrym rozwiązaniem,bo sezon jest długi..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4083 dni!