Poważna kontuzja gracza Ergotelisu!

ergotelisFatalne wieści dla kibiców Ergotelisu Heraklion – Simao Marcos Antonio, znany powszechnie jako „Bam Bam”, doznał groźnego urazu.

Podczas wtorkowego treningu zszedł z boiska z bólem, następnego dnia rano wykonano niezbędne badania. Diagnoza była fatalna – zerwane więzadła krzyżowe w lewym kolanie. Pierwsze prognozy sztabu medycznego są fatalne – Brazylijczyk nie zagra minimum przez pół roku!

Simao Marcos Antonio trafił do klubu z Krety w sierpniu tego roku z ojczystego Guarani Esporte Clube. Od razu świetnie wkomponował się w drużynę będąc ważnym ogniwem w ofensywie. Do tej pory wystąpił w pięciu meczach, w których zanotował dwa gole i jedną asystę. Jego nieobecność to spory cios dla całego zespołu i z pewnością jego brak będzie odczuwalny w nadchodzących spotkaniach, a te do najłatwiejszych na pewno nie będą należeć. W najbliższych kolejkach Ergotelis zagra derby z OFI na Genti Koule (20. października), podejmie Panathinaikos Ateny (26. października) i wyjedzie na gorący stadion Toumba, by stawić czoła drużynie PAOK-u (2. listopada). Jak więc widać, kalendarz rozgrywek w najbliższym czasie nie jest łaskawy dla Kreteńczyków a brak takiego gracza jak „Bam Bam” odbiera poważny atut w walce o zwycięstwo z trudnymi rywalami.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4008 dni!