Ranking FIFA: Spadek Grecji!

fifaReprezentacja Grecji mimo dwóch ostatnich wygranych w eliminacjach do Mistrzostw Świata zaliczyła spadek w rankingu FIFA.

Drużyna prowadzona przez Fernando Santosa spadła o trzy miejsca i obecnie zajmuje 15 pozycję.

Na czela rankingu niezmiennie Hiszpania, która wyprzedza Niemcy i Argentynę, która tym samym zepchnęła na pozycję dalej Kolumbię.

Grecy po czwartkowym notowaniu rankingu poznali też potencjalnych rywali w barażach o przyszłoroczny Mundial. Na drodze do greckiego szczęścia stanie któraś z drużyn: Francja, Szwecja, Rumunia bądź Islandia. Losowanie par play-off odbędzie się w najbliższy poniedziałek, a mecze rozegrane będą w dniach 15 i 19 listopada.

1 opinia na “Ranking FIFA: Spadek Grecji!

Spadek w rankingu jak dla mnie ma małe znaczenie bo na te punktację należy raczej patrzeć z przymrużeniem oka,ale bardziej niepokoi mnie ,iż na drodze Grecji stanąć może Francja lub Szwecja 🙁 Obie drużyny są mocne i…lubię je bardzo,zwłaszcza Szwedów.To mogą być przeszkody nie do przeskoczenia,niestety..Islandię też lubię więc..gorszego scenariusza dla mnie być nie mogło 🙁 Będę więc trzymał za wylosowaniem Rumunii.To rozwiązanie jest w zasięgu ręki Greków,choć teoretycznie „najlepszym,najłatwiejszym” rywalem byli by Wikingowie z zielonej wyspy.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3964 dni!