Olympiakos poległ na Krecie!

olympiakos_volouOlympiakos Volou przegrał na wyjeździe w meczu 4. kolejki greckiej drugiej ligi z AO Chania 1:2. Pierwsze zwycięstwo odniósł natomiast prowadzony przez Krzysztofa Warzychę GS Kallithea.

Olympiakos na Krecie nie zagrał najlepszego swojego meczu i zawiódł tym samym kibiców. Gospodarze już w 9. minucie mogli prowadzić, jednak w słupek trafił Dimitris Chatziisaias. Jednak AO Chania dopiął swego tuż po przerwie, kiedy to w 49. minucie dośrodkowanie Andreasa Vasilogiannisa z rzutu rożnego na gola zamienił Kostas Manolas. Faworyt dość szybko odpowiedział, bo już w 52. minucie Athanasios Pindonis trafił do siatki po akcji Kostasa Kapetanosa. Ostatnie słowo należało jednak do ekipy z Krety. W 84. minucie w okienko bramki gości trafił Kostas Pangalos.

W drugim poniedziałkowym meczu prowadzony przez Krzysztofa Warzychę GS Kallithea wygrał z Paniliakos Pirgou 2:0. Jest to pierwsze zwycięstwo drużyny z „El Paso” w tym sezonie. W 31. minucie ładne podanie Ablaye Yare Faye wykończył strzałem wprost do bramki gości Ioannis Karalis. Wynik ustalił w 57. minucie Brazylijczyk Marcio Piccolo, który po kornerze Panagiotisa Atmatsidisa wykorzystał lukę w obronie rywala..


AO CHANIA – OLYMPIAKOS VOLOU 2:1 (0:0)
1:0 Kostas Manolas 49′
1:1 Athansios Pindonis 52′
2:1 Kostas Pangalos 84′

GS KALLITHEA – PANILIAKOS PYRGOU 2:0 (1:0)
1:0 Ioannis Karalis 31′
2:0 Marcio Piccolo 57′

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4078 dni!