Santos: Wierzę w moją drużynę!

wc2014Selekcjoner reprezentacji Grecji Fernando Santos wierzy, że jego drużyna jest w stanie pokonać w barażowym dwumeczu Rumunię i awansować do Mundialu 2014.

Ważne jest dla nas, aby być dobrze przygotowanym do tego dwumeczu. Wierzę w moich piłkarzy, którzy grają z pasją i zawsze chcą pokazać wyższość w takich pojedynkach. Ważne jest też byśmy mieli do dyspozycji zdrowych zawodników, a wówczas nasze myśli będą skoncentrowane na jednym celu. Na prawdę wierzę w moją drużynę. Mam nadzieje, że podczas pierwszego meczu trybuny będą pełne, a doping podobnie ja w innych meczach reprezentacji będzie prowadzony od pierwszej do ostatniej minuty..

Kapitan Giorgos Karagounis doświadczony w takich bojach wie co należy zrobić, by awansować – „Baraże są zawsze trudne. Musisz być przygotowany psychicznie i fizycznie na sto procent, by odnieść sukces. Do awans potrzebne jest skupienie i maksymalne zaangażowanie na boisku. W przeciwnym razie sukcesu nie będzie. Szanse oceniam 50 na 50 i zapewne podobnie typują również nasi rywale.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4082 dni!