PG: Przed środowymi rewanżami II rundy!

puchar_grecjiW środę odbędzie się osiem pierwszych meczów rewanżowych II rundy Pucharu Grecji. Najbliżej awansu są drużyny Olympiakos Pireus i PAOK-u Saloniki, które w pierwszych meczach wypracowały sobie pokaźną bramkową zaliczkę..

GAS Aiginiakos – PAS Giannina (14:00) – pierwszy mecz 0:0

PAS
Giorgos Abaris, Giorgos Dasios, Alexis Michail, Theodoris Berios, Simos Rouboulakou, Dimitris Kolovetsios, Stavros Tsoukalas, Michalis Avgenikou, Paul Keita, Emiljano Vila, Tasos Kritikos, Nikos Korovesis, Brana Ilić, Charlton Vicento, Themistoklis Tzimopoulos, Dimitris Sotiriou, Andraz Struna, Tomas De Vincenti

kadrowe ubytki: Markos Vellidis, Andi Lila, Cristian Chavez, Evripidis Giakos

Apollon 1926 Kalamraias – Panionios GSS (14:30) – pierwszy mecz 1:3

Panionios
Kostas Panagiotoudis, Nikos Papadopoulos, Nikos Pantidos, Pavlos Mitropoulos, Andreas Lasnik, Claudio Rivero, Dimitris Kolovos, Tasos Avlonitis, Vasilis Labropoulos, Vasilis Bouzas, Markos Dounis, Matthaios Maroukakis, Nikos Kaltsas, Xenofon Panos, Alexandros Kouros, Leonidas Kampantais, Manolis Zacharakis, Apostolos Giannou, Giannis Anestis

kadrowe ubytki: Nikos Giannakopoulos, Amiris Kurdi, Christos Aravidis

Panthrakikos Komotini – Niki Volou (14:30) – pierwszy mecz 1:2

Panthrakikos
Dimitris Koutsopoulos, Athanasios Papageorgiou, Giannis Christou, Pape M’Bow, Denis Popović, Deniz Baykara, Christos Tzanis, Igor, Dimitris Skliopidis, Romeu, Maxime Josse, Kostas Triantafyllou, Nikos Katharios, Nikos Katsikokeris, TOmislav Mikulić, Dimitris Chasomeris, Giorgos Athanasiaids, Mamout Seidan

kadrowe ubytki: Dino Seremet, Achileas Sarakatsanos, Jordao Diogo, Antonis Ladakis, Jose Maria Cases, Zequinha

Levadiakos – AO Asteras Magoulas (14:30) – pierwszy mecz 1:2

Levadiakos
Sebastian Przyrowski, Kyriakos Stratilatis, Thanasis Moulopoulos, Manolis Nikolakakis, Giorgos Georgiou, Manolo Martinez, Rodrigo Sanguinetti, Giorgos Ioannidis, Rogerio, Armiche Ortega, Dimitris Giantsis, Vangelis Mantzios, Emmanuel Kone, Dimitris Kapos, Manuel Busto, Giorgos Peppas, Antonis Magas, Nikos Skebis

kadrowe ubytki: Dimitris Machairas, Giorgos Labropoulos, Pedro Sass Petrazzi, Macoumba Kandji, Stelios Vasileiou, Olivier Kapo

Ergotelis Heraklion – Panathinaikos Ateny (17:00) – pierwszy mecz 1:2

Ergotelis
Grigoris Athanasiou, Zacharias Kavousakis, Vasilis Rentzas, Minas Pitsos, Giannis Koiliaras, Borislav Jovanović, Giorgos Sarris, Chrysovalantis Kozoronis, Andreas Bouchalakis, Horacio Cardozo, Ziguy Badibanga, Ilias Anastasakos, Diego Romano, Bruno Chalkiadakis, Pele, Wellington, Maris Verpakovskis, Dimitris Diamantakos, Álvaro Mejía, Aziz Deen-Conteh

kadrowe ubytki: Manolis Tzanakakis, Angelos Chanti, Christos Chrysofakis

Panathinaikos
Stefanos Kotsolis, Stefanos Kapino, Alexandros Tabakis, Nikos Marinakis, Panagiotis Spyropoulos, Kostas Trianatafyllopoulos, Giorgos Koutroubis, Nano, Diamantis Chouchoumis, David Mendes da Silva, Mehdi Abeid, Tasos Lagos, Nikos Karelis, Marcus Berg, Zeca, Abdul Jeleel Ajagun, Spyros Risvanis, Danijel Pranijć, Luciano Figueroa, Viktor Klonaridis

kadrowe ubytki: Gordon Schieldenfeld, Athanasios Dinas, Emir Bajrami, Alexandros Mouzakitis

Apollon Smyrnis – AO Platanias (17:00) – pierwszy mecz 1:1

Apollon
Leandro Alvarez, Angelos Vertzos, Giorgos Goumagias, Dimitris Diamantis, John Kamara, Christos Mingas, Athanasios Panteliadis, Ilias Tsiligiris, Tasos Tsokanis, Paolo Farinola, Did’dy Guela, Leonidas Argyropoulos, Giorgos Barkoglou, Grigoris Papazacharias, Giannis Sigalas, Efstratios Bentas, Alexandros Tseberidis, Felipe Gomez

kadrowe ubytki: Jan Blazek, Giorgos Delizisis, Panagiotis Korbos, Antonis Petropoulos, Alexandros Tzorvas, Giorgos Chatzizisis

Platanias
Juan Aguilera, Antonis Georgalidis, Fanouris Goundoulakis, Alkis Dimitris, Christos Intzidis, Toni Moral, Nikola Beljić, Antonis Dentakis, Kostas Peristeridis, Dimitris Popović, Emido Rafael, Manolis Siopis, Rafail Soukias, Fabian Stoller, Vasco Faísca, Vasco Fernandes, Abdul Aziz Tetteh, Angelos Zouboulakis, David Torres, Herron Berrian, Nikiforos Tsontakis, Alexandar Katai, Antonis Kokkalas

kadrowe ubytki: Giorgos Emmanouil Giakoumakis

Fokikos Amfissa – Olympiakos Pireus (19:30) – pierwszy mecz 1:5

Olympiakos
Balazs Magyeri, Eleftherios Chouyesiotis, Joel Campbell, David Fuster, Kostas Manolas, Carl Medjani, Michael Olaitan, Tasos Papazoglou, Leandro Salino, Andreas Samaris, Vladimir Weiss, Avraam Papadopoulos, Sambou Yatabaré, Marko Šćepović, Delvin N’Dinga, Manolis Saliakas, Praxitelis Vouros, Antonis Papasavvas, Ilias Ignatidis

kadrowe ubytki: Roberto, Alejandro Dominguez, Gaëtan Bong, Jose Holebas, Paulo Machado, Giannis Maniatis, Kostas Mitroglou, Javier Saviola, Dimitris Siovas, Ariel Ibagaza

Anagennisi Karditsas – PAOK Saloniki (19:30) – pierwszy mecz 0:3

PAOK
Asterios Giakoumis, Panagiotis Glykos, Giorgos Katsikas, Inigo Lopez, Giannis Skondras, Giorgos Georgiadis, Sekou Oliseh, Tomas Necid, Zvonimir Vukić, Pablo Garcia, Dimitris Konstantinidis, Theofanis Tzandaris, Liam Lawrence, Stelios Pozoglou, Panagiotis Deligiannidis, Efthimios Koulouris, Kristi Qose, Nikos Spyroppoulos

kadrowe ubytki: Jacobo Sanz, Lino, Vitor Miguel, Stelios Kitsiou, Costin Lazar, Alexandros Tziolis, Lucas Perez, Miroslav Stoch, Dimitris Salpingidis, Stefanos Athanasiaids, Kostas Katsouranis, Giorgos Tzavellas, Sotiris Ninis

Dodaj komentarz

P